Mám velkou radost, že mě web Spiritual planet oslovil o sepsání článků ohledně Less waste. Na tomto webu vždy najdu zajímavé články, které mi přinesou užitečné informace do života a o to jsem radši, že bude mezi nimi i ten můj.

 

O čem článek je? Najdete tam vše o Less waste – Co to je, jak se liší od konceptu Zero waste, a také užitečné rady, jak snížit množství odpadů. Kdybyste si chtěli článek přečíst, najdete ho na této adrese:

http://www.spiritualplanet.cz/less-waste-misto-zero-waste-to-je-pro-me-ta-spravna-cesta-a-myslim-ze-nejen-pro-me-sdili-autorka-blogu-less-waste-cz/

 

 

Ještě jednou mockrát děkuji Spiritual planet, že mě oslovili. Tento web je sice nový, ale Less waste jako takovému se věnuji už hodně let. Začátky byly těžké, ale když se podívám na staré fotky je vidět kus cesty. Už se těším, jaké změny přijdou v následujících letech, protože vždy je co vylepšovat:-).

 

Na těchto stránkách s vámi postupně budu sdílet recepty, které jsem dala dohromady a se kterými jsem spokojená. Najdete tu i tipy, jak snížit množství odpadů, plastů a jak využít suroviny, které by jinak skončily v koši. Určitě se máte na co těšit, takže budu moc ráda, když se tu uvidíme pravidelně. Ráda se s vámi seznámím a věřím, že se vzájemně budeme učit a zlepšovat. Komentáře jsou spuštěné, budu tedy ráda, když mi pod článkem necháte zprávu – můžete se představit a podělit se s námi o vaši cestu za Less waste/Zero waste životem, přidat rady, tipy, užitečné odkazy….za vše budu (a určitě nejen já) moc vděčná.

 

Mějte se krásně

Verča